Dr_Paste

Dr_Paste Silikon Kalıp
Tamamiyle gıdaya uygun hammaddelerden üretilmiş silikonumuz Türkiye’de bir ilk olarak Almanya’ya laboratuvara gönderilip gıdaya uygunluğu tasdiklenmiştir. Analiz raporları mevcuttur ve istediğiniz zaman bunu gıda mühendisimizden temin edebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz gıdaya uygun silikonlarımızı ambalajlamak içinde gıdaya uygun polietilen ambalajlar kullanılmıştır.
Tamamıyla gıdaya uygun hammaddelerden üretilmiş silikonumuz Türkiye’de bir ilk olarak Almanya’ya laboratuvara gönderilip gıdaya uygunluğu tasdiklenmiştir. Analiz raporları mevcuttur ve istediğiniz zaman bunu gıda mühendisimizden temin edebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz gıdaya uygun silikonlarımızı ambalajlamak içinde gıdaya uygun polietilen ambalajlar kullanılmıştır. Yüz figürleri, çiçek (yaprak tomurcuk taç yapraklar..) figürleri, elegant modeller, dantel modelleri ve süper kahramanlar serisi ile dilediğiniz modeli yapmak artık çok daha kolay olacak.

Gıda Boyası
Dr paste gıda renklendiricileri pastalarınızı keklerinizi kurabiyelerinizi kremalarınızı kısacası tüm gıdalarınızı hayallerinizdeki gibi renklendirmenizi sağlayacaktır. Diğer ürünlerin aksine likit yada yağ bazlı değildir. Kendi özel formülü ve kıvamıyla pastalarınızı dilediğiniz renkte ve tonda yapabilirsiniz. 12 çeşit rengi mevcuttur.
Bu renkler: beyaz, siyah, kırmızı, pembe, mavi, yeşil, sarı, kahverengi, turuncu, ten, mor, laciverttir. 5 gramlık, 50 gramlık ve 120 gramlık gıdaya uygun şişelerinde ve sızdırmaya karşı slim bady ambalajlarda siz tüketicilerimize sunulmuştur. Şişelerimizin damlalıklı kapak yapısıyla kolaylıkla ürününüze gıda boyasını ekleyebilirsiniz.

Şeker Hamuru
Dr_paste şeker hamurları kek, kurabiye, cupcake, düğün ve kutlama pastalarının üzerini kaplamak veya dekoratif amaçlı süslenmesi için kullanılmaktadır. Beyaz, kırmızı, siyah, pembe, mavi, sarı, turuncu, kahverengi, mor, lacivert, ten, yeşil, bebek mavisi, bebek pembesi, gri, altın ve gümüş renkleri mevcuttur. Beyaz şeker hamuru 5kg, 2,5kg, 1kg, 500g, 200g ve diğer renklerimiz 2,5kg, 1kg, 500g, 200g olarak satışa sunulmuştur.