İstanbul Şekerciler Ve Pastacılar Odası Şubat Ayında Eğitim Ve İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Şubat ayında istişare toplantısında bir araya gelen İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası üyeleri, gündemdeki konular hakkında görüş alışverişinde bulundu ve oda olarak önümüzdeki dönem yapılması planlananlar konuşuldu. 
İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası üyeleri Şubat ayında yapılan istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıya üyelerin yanı sıra İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, Sultangazi Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsa Tanrıverdi, Sultangazi İş-Kur Müdürü Cihan Kapucu, Hakem Heyeti Dernek Başkanı Sabahattin Doğan, İstanbul Kırtasiyeciler Oda Başkanı Yavuz Tekçe, Birlik Başkan Vekili Engin Türkmen ve Birlik Vakıf Müdürü Aziz Şentürk’te  katıldı. 
Toplantının açılış konuşmasını yapan İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Aykut Şener, belirli aralıklarla üyelerle bir araya gelerek, gündemdeki konuları ve yaşanılan sorunların çözümü konusunda istişarede bulunduklarını ifade etti. Toplantıya katılımdan dolayı herkese teşekkür eden Başkan Aykut Şener, “Sayın Faik Yılmaz, Sayın Cihan Kapucu, Sayın İsa Tanrıverdi, Sayın Sabahattin Doğan, Sayın Yavuz Tekçe, Engin Türkmen ve Aziz Şentürk’e bizi yalnız bırakmadıkları için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.