İstanbul Şekerciler Ve Pastacılar Odası Çeşitli Ziyaretler Gerçekleştirdi

Oda Başkanı Aykut Şener, çeşitli makamlara ziyaretler gerçekleştirerek oda üyelerine yönelik yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Ziyaretler esnasında başka kurum ve kuruluşlarla birlikte yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.
İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Aykut Şener ve Genel Sekreter Sefa Özkan, Bahçelievler’de bulunan Mustafa Nevzat Pisak Mesleki Eğitim Merkezine ziyarette bulundu. Üyelerimize yönelik projeler görüşülerek yakında zamanda faaliyete geçileceği hususunda anlaşma sağlandı.
Başkan Şener ve Genel Sekreter Sefa Özkan, Fatih Zabıta Müdürü Abit Öztürk’ü makamında ziyaret edip esnafımızın sıkıntılarını görüşerek istişarede bulundu. Oda Başkanı Şener, Arnavutköy Minibüs, Otobüs, Kamyon, Kamyonet ve Otomobil Şoförler Esnaf Odası Başkanı Engin Türkmen’e, Birlik Başkan Vekili seçilmesinden ötürü hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Şener, Birlik Başkanımız Faik Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek doğum gününü kutladı. Değerli başkanımıza Allah’dan sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dileriz.
Oda Başkanı Şener, İstanbul Spor Toto ve At Yarışları Ganyan Bayileri Esnaf Odası Başkanı Fevzi Kuvvet’i ve Başkan vekili Şükrü Sevim’i makamında ziyaret ederek istişarede bulundu.
Başkan Aykut Şener, İSTESOB Sicil Müdürü Sn. Aykut Çetindağ’ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundu.