İstanbul Şekerciler Ve Pastacılar Odası Yönetim Kurulu Kasım’da Bir Araya Geldi

Kasım ayında Oda Merkezinde yapılan İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Yönetim Kurulu Toplantısında gündemdeki konular hakkında görüş alışverişinde bulundu. 
Her ay düzenli olarak bir araya gelerek gündemdeki konular ve önümüzdeki dönem yapılması planlanan organizasyonlar hakkında görüş alışverişinde bulunan İstanbul Şekerciler ve Pastacılar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, üyelerin yaşamış olduğu sorun ve sıkıntıların bir an evvel çözülmesi için çaba sarf etmeye devam ediyor. Firma anlaşmalarına hız verilmesinin doğru olacağını belirten Yönetim Kurulu üyeleri, gündemdeki çeşitli konular hakkında da fikirlerini beyan ettiler. 
Görüş alışverişinin ön planda tutulduğu toplantılarda önümüzdeki zamanda yapılması planlanan konular hakkında da görüşler dile getirildi. 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Aykut Şener, oda olarak üyelere yönelik çalışmalara devam ettiklerini ve tedarikçi firmalarla görüşme yapıp, anlaşma yapmaya çalıştıklarını ifade etti. Tedarikçilerle oda olarak anlaşma yaparak üyelerin indirimli ürün almasının önemli olduğunu belirten Başkan Şener, “Son zamanlarda yaşanan ekonomik çalkantı, beraberinde bizim kullandığımız ürünlerinde zamlanmasına neden oldu. Bu ay aldığımız ürünleri gelecek ay aynı fiyata alamıyoruz. Bunun önüne tedarikçilerle anlaşma yaparak geçmeye çalışıyoruz” dedi. Başkan Şener’in konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyeleri gündemdeki konular ve önümüzdeki dönem hakkında görüşlerini açıkladı. Görüş alışverişinin ardından toplantı bitirildi.