Yenilikçi, Akılcı, İlkeli: Mek Gıda

MEK GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ 1996 yılında Alaattin Karaaslan tarafından kurulmuştur. Ekmekçilik ve pastacılık ürünleri konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla sektörün öncü firmalarından biri olup ar-ge ekibiyle ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirme kapsamında yapılan çalışmaları ve yeni ürün
gruplarını portföyüne ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Yaygın bayi ağı ile ekmek çilik ve pastacılık sektöründe emin adımlarla ilerleyen MEK GIDA dünya pazarında da kendini kanıtlamış firmalardan olup Türkiye’yi temsil etmektedir. Ekmekçilik ve pastacılık sektöründe, dünyada ilkleri üreterek Türkiye pazarında elde etmiş olduğumuz müşteri memnuniyetini dünya pazarında da elde etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Pastacılık ve ekmekçilik sektörlerinin işlerini kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayarak müşteri istekleri doğrultusunda, güçlü üretim ağımıza her gün bir yenisini eklemekteyiz. Kurumsal olarak her geçen gün daha iyiye gidiyoruz.

Ekmekçilik ve pastacılık hammaddesi üretiminde geniş portföyümüz ile kalite çıtamızı her geçen gün yükseltmekteyiz. Mek Gıda Dünya çapında 48’den fazla ülkede başarıyla ülkemizi temsil etmektedir. Ayrıca yerel pazarlarda güçlü köklere sahip olmaktan gurur duymaktadır.

Piyasa şartlarında kabul edilebilir fiyatlar uygulayarak kalitemizle müşterimizin bizi tercih etmesini sağlıyoruz. Gücümüz kalitedeki istikrarımızdır. Çünkü her kesime ve her tür müşteri bandına hitap edecek ürün çeşitliliği vardır. Markamızın güven veren özellikleri var. Kolay bulunabilirlik, ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet bizi tercih etmeniz için önemli avantajlarımızdandır. Müşterilerimiz bizi en çok bol çeşit, kalite, lezzet ve damak tadı nedeniyle tercih ediyor.

Tüm müşterilerimizi düzenli olarak ziyaret edip onların istek ve beklentilerini alır ve hemen karşılarız. Ürün satışına hız kazandırabilmek için AR-GE çalışması yapar, müşteriye destek veririz. Müşterilerimizle ekiplerimizin iletişimi iyidir. Bu da tercih edilirliğimizi artırmaktadır. Mek Gıda olarak yıllardır sektörde daima doğru stratejiler izledik dürüst ticaretimizle tercih ediliyoruz. İlgili olmak, güvenilir olmak, disiplinli olmak en büyük hizmet ilkelerimizdendir. Her kararımızda “müşterilerimizi merkeze” koyarız ve müşterimiz kazanırsa bizim kazanacağımızı biliriz.

Müşterilerimizin bizi ve markalarımızı ısrarla talep etmesinin arkasında satış sonrası hizmetlerimizden kaynaklanan kanıtlanmış güven vardır. Mek Gıda olarak dünya çapında markalarımızı duyurmak, mevcut olan müşteri portföyünü koruyup, her geçen gün yeni müşterilerimize ulaşmak hedeflerimiz arasında yer almaktadır.