Altuntaş Makina

“SERMAYESİNDE GÜVEN VAR”
1999 yılında faaliyetlerine başlayan ALTUNTAŞ MAKİNA bu gün 7000 m² kapalı alanda müşteri istek ve beklentilerine uygun makina üretimleri yapmaktadır. ALTUNTAŞ MAKİNA kuruluşundan itibaren daima geleceği hayal edip planlamış ve buna uygun stratejiler geliştirerek hizmet vermeye özen göstermiştir.
Unlu mamuller ve tatlıcılık sektörü için makinaları üretimi gerçekleştiren firmamız gıda sektörünün gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurabilmesi için Ar-Ge ve tasarım çalışmaları ile başarı grafiğini her geçen gün yükseltmektedir.
Kuruluşumuzda var olan yenilikçilik, müşteri odaklılık, sürekli büyüme ve rekabette bir adım önde olma felsefemiz 19 yıllık bir gelenek halinde sürmektedir.
Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız sadece imalat ve satış aşamasında kalmadan satış sonrası servis hizmetiyle müşterilerin haklı güvenini kazanmıştır. Üretimin her aşamasında alanında uzman bir kadronun titiz işçiliği ile imal edilen ürünlerimiz satış sonrası hizmetlerimiz ve kesintisiz teknik desteğimiz ile müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. 
ALTUNTAŞ MAKİNA hiçbir başarının tesadüflere dayalı olmadığının bilinci ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep daha iyisi olma yolunda sürekli çalışarak, ürün yelpazesini genişletmek suretiyle yurtiçi ve yurtdışı başarılara imza atmaya devam edecektir. 

VİZYONUMUZ;
ALTUNTAŞ MAKİNA sürekli gelişen teknolojisi, yüksek performanslı ürünleri ve sınırsız müşteri memnuniyeti ile gıda makinaları sektöründe öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ;
*
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile paydaşlarının ihtiyaçlarını tanımak ve hızlı çözümler sunmak

*Sektör standartlarının ve sektördeki makina bilincinin gelişimine katkıda bulunmak ve farkındalık oluşturmak

*Belirlenen stratejik yön ve sürekli gelişen teknoljik geşimeleri yakından takip ederek tüm paydaşlara en yüksek faydayı sağlamak

DEĞERLERİMİZ;
*
Güvenilir

*Çağdaş

*Sonuç Odaklı

*Müşteri Odaklı