Geleneksel Lezzetimiz Baklavaya Yeni Bir Soluk: Musluoğlu Baklava

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerini imalattan halka aracısız sunan Musluoğlu Baklava en tatlı anılarınıza eşlik ediyor. “İşimiz Gücümüz Baklava” sloganıyla yola çıkan, Ankara ve İstanbul’da 15 lezzet noktasında hizmet veren Musluoğlu Baklava, modern teknolojiler kullanarak ürettiği ürünleri uygun fiyatla tüketicileriyle buluşturuyor.

İstanbul ve Ankara’daki lezzet noktalarında en iyiyi en uygun fiyata sunmayı hedeflediklerini belirten Musluoğlu Baklava Yönetim Kurulu Başkanı Serdar EKER, ‘ucuz baklava kalitesizdir’ algısını kırmak için çalıştıklarını açıkladı: “İnsan sağlığından ve ürün kalitesinden ödün vermeden, ISO, HACCP ve Helal Gıda sertifikalarımızla üretimde kaliteyi ilke haline getirdik. Fabrikamızda günlük olarak ürettiğimiz ürünlerde hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Ürün güvenilirliğini ve kaliteli baklava tüketimi prensibimizi maddi kazancımızın üstünde tutuyoruz. Müşterilerimizin canı her baklava istediğinde ve özel günlerinde yanlarında olmayı hedefliyoruz.”

Fabrika satış mağazalarında müşterilerine doğrudan ulaştırdıkları baklavalarda uygun fiyatlı satışın arkasında tonaj gücünün olduğunu vurgulayan Eker; “İstanbul ve Ankara’da bulunan 5000 M²’lik fabrikalarımızda 15 ton üretim kapasitesiyle çalışıyoruz. Üretim ve satın alma kabiliyetimizle işçilik ve genel giderlerimizi minimum düzeyde tutuyoruz. Hammaddeleri yöresinden uygun fiyata alıyoruz. Böylece, ürünlerimizi fabrikadan halka ulaştırarak tüketicilerimizle buluşturuyoruz.
Müşterilerimizin markamıza olan ilgisi nedeniyle mağazalarımızın önünde kuyruklar oluşuyor ve her an taze baklava satıyoruz.” dedi.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla Musluoğlu Baklava, fabrika satış mağazası konseptli mağazalarında konuk ettiği müşteri sayısı ve kurumsal kimliği ile günden güne gelişiyor. Musluoğlu Baklava; 2021 yılı sonunda 30 mağazaya ulaşmayı; uzun vadede ise tüm Türkiye’de hizmet vermeyi, lezzet ve güven denince akla ilk gelen isim olmayı hedefliyor.