Mad Shake Extreme Dessert; Lezzet Yaratıcılığında Bir Numara!

Uzun yıllar art direktör olarak hizmet sektöründe yer alan Ezgi Ayda Katlar ve Atakan Katlar tarafından kurulan Mad Shake Extreme Dessert, lezzet severlere nefis tatlar sunuyor.
Freak Shake ve Milkshake’in birçok çeşidi ile misafirlerinin beğenisini kazanan Mad Shake Extreme Dessert, 2017 yılında başlayan AR-GE çalışmalarının ardından 2019’un yaz sezonunda kuruldu. Akdeniz’in en güzel bölgelerinden biri olan Muğla - Fethiye’de hizmet veren Mad Shake Extreme Dessert, dünyada ve özellikle Amerika’da çok sevilerek tüketilen pek çok çeşitle, ününe ve lezzet menüsüne yenilikler katmayı sürdürüyor.

Kreatif tatlar
Kurucularının ‘kreatif’ tatları ile her geçen gün ürün yelpazesini geliştiren Mad Shake Extreme Dessert, kendi tariflerinden oluşan yeni ‘tatlı menüsü’ ve ‘İtalyan Gelato’ dondurmaları ile ürün kalitesini en ön planda tutmaya özen gösteriyor. Ürün yelpazesini, yeni deneyimler ve araştırmaların yanı sıra bölge insanının damak tadı ve misafirlerinin beğenisi doğrultusunda geliştirdiklerini belirten Ezgi Ayda Katlar ve Atakan Katlar, sektöre yön veren firmalardan biri olma isteklerini sürdürdüklerinin altını çiziyor.

Mad Shake Extreme Dessert, ürün ve lezzet yaratıcılığının ön planda olduğu şeffaf büyüme ilkesiyle, yenilikçi ve hızla genişleyen pazarda yer sahibi olmak isteyen girişimci - işletmeci marka özelliğini koruyor. Kaliteli hizmeti ve paket servisi ile genç hedef kitlesinin yanı sıra her yaştan tatlı severin beğenisini kazanan Mad Shake Extreme Dessert, bölge pazarında tercih edilen markaların başında yer alıyor. Markanın büyüme yolunda, büyük yatırım maliyetlerini tercih etmeden, Franchise sistemi kapsamında ilerleme planları da bulunuyor.