Plastik Ambalajda Kaliteli Hizmet ULPA

Plastik ambalaj sektörüne 1973 yılında üretici firma olarak giren Ulpa Ambalaj, alanında güvenilir ve tanınmış köklü firmalardan biridir. Ulpa Ambalaj, gıda, tekstil, ağır sanayi, temizlik, sağlık, kuru temizleme ve benzeri sektörler başta olmak üzere yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli alanlarda bulunan firmalara hizmet vermektedir.

Plastik poşetlerin çok ucuz maliyetlerle, mobil olarak firmaların reklamını sağlayacak etkili araçlar olduğunun altını çizen Ulpa Ambalaj, alçak yoğunluklu polietilen (AYPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (YYPE), PP, OPP hammaddelerinden baskılı ve baskısız filmler üreterek, her renk ve ebatlarda, her türlü plastik ürünü imal ettiklerini dile getirmektedir. Firma, ambalaj üretimindeki kalite ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde müşteri portföyünü her geçen gün arttırmakta ve pazardaki yeri öncelik kazanmaktadır.

Vizyonu kalite
Tecrübesi ve alanındaki uzman elemanları sayesinde müşterilerine uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri en hızlı şekilde sunan Ulpa Ambalaj, sınırların ortadan kalktığı, rekabetin ön plana çıktığı değişen dünya koşullarında hizmet kalitesini “sürekli daha iyiyi aramak” prensibi ile sürdürmektir. Kalite politikasını, müşteri taleplerini zamanında ve istenilen şekilde sunmak olarak belirleyen firma, hizmetlerini en hızlı şekilde vermeyi amaç edinmektedir.