Cumhuriyet’in 100. Yılında kaptanlar Un’dan Dört Yeni Ürün

Kaptanlar Un, 2023 yılında da yatırımlarını sürdürerek gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Marka, kesintisiz devam eden Ar-Ge çalışmaları sayesinde yeni ürünler geliştirirken, laboratuvar çalışmalarıyla da ürünlerinin kalitesini ve lezzetini devamlı arttırıyor.

Müşterilerinden gelen geri bildirimleri her zaman dikkate alıp müşterilerinin taleplerini dikkatle inceleyen Kaptanlar Un’un geliştirdiği her yeni un, sektörde hızlıca yer bulup, ustalar tarafından kabul görerek beğeniyle karşılanıyor. Marka; Trako Yufkalık Un, Hünkar Böreklik Un, Mühendis Lüks Ekmeklik Un ve Yıldız Lüks Simitlik Un ile üreticilerin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuy or. Firma, bu yıl TÜY AP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 31. WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri Teknolojileri Fuarına katılarak ürünlerini sergiledi.

Markasının sektördeki yeri ve değerini her geçen gün artıran Kaptanlar Un, 24 - 27 Nisan 2024 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan 14. Uluslararası Ibaktech Fuarına (Hall: 8 Stand No: 861) katılarak, değerli misafirlerini standında ağırlayacak.